Школа гуманітарної праці ділиться досвідом

Про навчально-виховний комплекс «Школа гуманітарної праці» Херсонської обласної ради, мабуть, знає чи не кожен.

А все через те, що «ШГП» - це сучасний навчальний заклад, який забезпечує освітою та вихованням дітей не тільки з міста Херсона, а й усієї Херсонщини на рівні європейських стандартів.

Тож і не дивно, що багато навчальних закладів обласного центру беруть «ШГП» за приклад, а керівництво школи йде назустріч своїм колегам та залюбки ділиться набутим досвідом.

Так, наприклад, вчора, 15 лютого, на базі початкової школи, а також класичної гімназії пройшов науково-практичний семінар для заступників директорів навчальних закладів міста Херсона під назвою «Нова українська школа – школа, комфортна для дитини».

З привітальним словом до учасників семінару звернулися: начальник управління освіти Херсонської міської ради Юрій Ніконов та директор НВК «Школа гуманітарної праці», кандидат педагогічних наук Артем Кияновський.

Останній зазначив, що подібні семінари необхідні для обміну досвідом роботи, який в подальшому сприятиме покращенню навчального процесу в школах.

«Сьогодні ми реалізуємо спільний проект «ШГП» та методичного кабінету управління освіти. Колектив НВК «Школи гуманітарної праці» сьогодні ділиться досвідом своїх напрацювань за 25 років. «ШГП» запросила до себе заступників директорів навчально-виховної роботи міста Херсона, а також заступників директорів навчально-виховних комплексів.

Ми побачили систему роботи вчителів починаючи з дошкільної ланки, початкової школи і середньої та старшої. Нам показали уривки уроків, які розкривають роботу саме вчителів із варіативної складової програми, схваленої Міністерством освіти України.

До речі, після того, як ми побували на відкритих заняттях, заступники директорів зацікавилися такими програмами і я сподіваюся, що наступного навчального року, за можливості виділення годин, можливо, деякі навчальні заклади будуть використовувати для своєї роботи ці програми», - зауважила завідувач методичного кабінету при управлінні освіти Херсонської міської ради Вікторія Ільїна.

І дійсно, учасники заходу зазначили, що завдяки даному семінару дізнались багато корисного та цікавого, що можна запровадити в своїх навчальних закладах.

«Було дуже цікаво. Видно, що вчителі живуть дітьми та школою, знають свій матеріал та в доступній формі його викладають, завдяки цьому дітям цікаво навчатись, видно, як у них сяють очі. Атмосфера в школі дуже приємна. Було цікаво побувати в «ШГП» та подивитись на навчальний процес в іншій школі. Є що взяти на замітку», - каже заступник директора з навчально-виховної роботи школи №5 Неля Алієва.

В ході семінару, його учасники подивились фрагменти уроків з «Історії релігії», «Класично греко-римської міфології», «Інформатики», «Математики», «Української мови», «Англійської мови», «Географії» та інших предметів.

Також для учасників заходу провели екскурсію школою, презентували роботу шкільної бібліотеки, і навіть показали фрагмент театральної вистави «Галатея». Наприкінці відбувся круглий стіл.

«Ми подивились школу і вона нам дуже сподобалась. Сподобались вчителі, гарно на уроках відповідали діти. Дуже сподобались побачені фрагменти уроків. Гадаю, що такі школи повинні бути. Ми пишаємося, що в нашому місті є така школа», - говорить заступник директора з навчально-виховної роботи школи №12 Ольга Покидько.

Тетяна ГОЛУНОВА

Фото НВК «ШГП»

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів