Генічеський район - спокійний

Цей факт констатував голова Генічеської районної ради Андрій Євстратов під час зустрічі з представником Центру військово-політичних досліджень,головою Херсонського обласного відділення соціологічної Асоціації України Миколою Гоманюком (на фото праворуч).

Відповідаючи на запитання херсонського соціолога, керівник районної ради Андрій Євстратов розповів про загальну суспільно-політичну ситуацію в Генічеському районі, відзначивши її покращення за останній рік.

«Нам разом, спільними зусиллями з місцевими радами, райдержадміністрацією вдалося провести багато позитивних зрушень: відкрити дитячий садочок "Івушка" в м. Генічеськ, сучасний пункт екстреної медичної допомоги в с. Рівне, актову залу в Партизанській ЗОШ.

Крім того були зняті окремі чинники, які провокували внутрішні політичні конфлікти. Почав працювати оновлений депутатський корпус районної ради, є стабільність по взаємодії представлених у ній політичних партій.

Не хочу ідеалізувати ситуацію, бо проблеми є, але район спокійний, і це відзначають дуже багато гостей, які приїздять до нас», – повідомив Андрій Євстратов.

Також під час зустрічі основною темою для обговорення стали питання пов'язані з інвестиційним кліматом у районі та перспектив проведення процесу децентралізації.

Під час спілкування Микола Гоманюк деталізував цікаві для себе позиції, відтак подякував голові районної ради за інформативну зустріч.

Генічеська районна рада

Центр військово-політичних досліджень (ЦВПД) – об'єднання експертів-однодумців (в основному з військового середовища), які займаються вивченням проблем у сфері національної безпеки і оборони України, а також визначенням шляхів та розробкою механізмів, спрямованих на вирішення цих проблем.

Основним напрямком діяльності ЦВПД є підготовка аналітичних матеріалів щодо процесів, які відбуваються у сфері національної безпеки й оборони України, а також досліджень у сфері міжнародної безпеки.

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів