Співробітники СБУ перекрили "газову оборудку" на Херсонщині

Співробітники Служби безпеки України попередили нанесення збитків державі на 8,5 мільйона гривень під час закупівель газу установами Херсонщини.

Правоохоронці встановили, що сім держустанов освітньої, медичної та соціальної сфер оголосили про публічні закупівлі природного газу. Постачання газу на території області може здійснювати виключно приватний природний монополіст цієї галузі.

Співробітники спецслужби задокументували, що відкриті торги на необхідний установам обсяг «блакитного палива» двічі відміняли через відсутність пропозицій.

Потім посадовці «відкоригували» пропозицію, оголосивши про готовність після переговорів з постачальником закупити менший обсяг газу без зміни вартості, що суперечить вимогам Закону України «Про публічні закупівлі».

Ініційована СБ України перевірка підтвердила незаконність дій посадовців. Наразі неправомірно укладені з приватним постачальником угоди анульовано.

Прес-центр СБ України

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів