У Херсон за кавунами – літаком

Можливий варіант, що вже цим літом, у сезон відпочинку, між столицею Білорусі Мінськом та Херсоном буде виконуватися регулярний чартерний авіаційний рейс.

Не так давно ми розповідали, що у Херсонському аеропорту обговорюють ідею можливої співпраці з Білоруською компанією «Бєлавіа» щодо відкриття регулярного рейсу Мінськ – Херсон – Мінськ.

Як зазначив днями генеральний директор цієї авіакомпанії Анатолій Гусаров, там отримали запрошення від Херсонського аеропорту, і зараз розглядають можливий варіант приїзду у Херсон для того, аби подивитися все на місці.

Анатолій Гусаров не відкинув ідеї відкриття сезонного рейсу: «за кавунами та на море». Чи буде попит на рейс у компанії поки не можуть відповісти, адже економічної перспективи цього питання поки не з'ясовували навіть для себе.

Чи будуть мешканці нашої та навколишніх областей зацікавлені у тому, аби відправлятися у Мінськ літаком?

З урахуванням того, що сьогодні Україна не виконує жодного прямого рейсу до будь-якого міста Росії, а дістатися туди літаком можна виключно тільки через Мінськ, а для цього треба ще доїхати до Києва, то перспектива регулярного рейсу не виглядає такою вже фантастичною.

Якщо подивитися на табло Міжнародних аеропортів Бориспіль та Жуляни (Київ), то ми побачимо, що рейси до Мінська вилітають щодня, регулярно, а отже вони рентабельні.

То, цілком можливо, що для більшості з тих, хто живе у Південній частині України, буде значно зручніше летіти у Мінська саме з Херсона, а не витрачати зайвий час і гроші добираючись до Києва. Якщо так станеться, то аеропорт Херсон зможе заробляти додаткові гроші.

Остаточне рішення щодо відкриття поки сезонного рейсу буде прийматися після того, як відбудуться переговорів керівництва компанії «Бєлавіа» з керівниками аеропорту Херсон.

Тримаємо за наших кулаки!

Сергій ОСОЛОДКІН

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів