Херсонська дитяча обласна лікарня з медикаментами

31 січня Херсонська дитяча обласна лікарня отримала медичні препарати для гематологічного відділення.

500 тис. грн. для закупівлі антибіотиків, протигрибкових засобів та препаратів для хіміотерапії зібрав благодійний фонд комерційного банку «Приватбанк» разом з його клієнтами.

Урочисто передавав ліки керівник по роботі з бюджетними установами херсонської філії ПАТ КБ «Приватбанк» Володимир Чечоткін, який зазначив: «По Україні за місяць благодійної акції за участі 50 тис. осіб вдалося зібрати 4 млн. грн. Для цього люди просто здійснювали покупки карткою банку на суму від 50 грн.».

Дякували за допомогу відділенню головний лікар закладу Інна Холодняк та завідувач гематологічного відділення, головний позаштатний дитячий гематолог Департаменту охорони здоров'я облдержадміністрації Римма Александрова.

«Це дуже значна допомога для лікарні та маленьких пацієнтів, адже лікування онкології, гематологічних захворювань доволі високовартісне, поставки препаратів за бюджетні кошти нерегулярні і не забезпечують потребу повністю», - зауважила Інна Холодняк.

Головний позаштатний терапевт Департаменту охорони здоров'я облдержадміністрації Людмила Климюк висловила щиру вдячність за надану допомогу в лікуванні хворих дітей і сподівання, що благодійні акції продовжуватимуться, а до них залучатимуться й інші банки та комерційні структури.

Прес-центр "Медицина"

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів