Херсонці, давайте створимо Диво разом!

У вівторок, 31 січня о 12:00, на ІІ поверсі поліклініки Херсонського обласного онкологічного диспансерувідкриється зимовий сад. Колектив лікарні звертається до всіх небайдужих із проханням наповнити "Дивосад" кімнатними рослинами.

Робота над створенням затишку та максимально комфортних умов для пацієнтів у Херсонському обласному онкологічному диспансері триває постійно. Незабаром у закладі з'явиться ще одна зона відпочинку.

«Ідея створити зимовий сад виникла дуже давно. Але після переїзду диспансеру в новий корпус з'явилася неймовірна кількість інших питань та потреб – укомплектування закладу обладнанням, облаштування нових сучасних приміщень меблями та необхідним інвентарем.

За декілька років ми змогли створити справді комфортні умови та дружню атмосферу для пацієнтів, відвідувачів та працівників закладу. Минулого року ми зробили декілька зон відпочинку у диспансері – світлий затишний хол з м'якими меблями та вільним інтернетом у поліклініці, виставкову залу, де регулярно оновлюються художні експозиції.

Нарешті прийшов час відкриття зимового саду, ми назвали його «Дивосад» - розповідає головний лікар Херсонського обласного онкологічного диспансеру Ірина Сокур.

Дивосад розміститься на площі 90 квадратних метрів, у переході, що пов'язує корпуси диспансеру. Простора та світла територія, наповнена зеленим листям та різноквітом, спокоєм та рівновагою, стане справжньою окрасою закладу.

З початку створення фантазійного Дивосаду до процесу долучилися добрі друзі диспансеру – херсонські митці.

Художниця Юлія Герасимчук постійно підтримує творчі проекти онкодиспансеру, і цього разу із задоволенням відгукнулася на пропозицію створити розпис на стінах Дивосаду.

Зі своєю колегою, художником театру ляльок Ольгою Войткевич-Шевченко та завідуючою господарством диспансеру Ольгою Нідовесовою, майстрині декілька тижнів працювали над розписом на стінах майбутнього Дивосаду.

«Це наш перший досвід інтер'єрного розпису, великий досвід спільної роботи, освоєння нових технік та матеріалів. Ми вкладаємо у цей розпис всю свою енергію та найкращі побажання для кожного, хто відвідає Дивосад, щиро намагаємося створити ауру добра та любові» - зазначає Юлія Герасимчук.

«Я вдячна всім за допомогу, адже тільки разом ми можемо робити щось по-справжньому гарне. Я впевнена, що у всіх, хто прийде у наш сад, буде весняний настрій за будь-якої погоди за вікном, що наш Дивосад стане місцем зустрічей та нових знайомств, місцем, де наші пацієнти зможуть відпочити та повірити в своє одужання» - підкреслює Ірина Сокур.

P.S. Колектив Херсонського обласного онкологічного диспансеру звертається до всіх небайдужих із проханням наповнити Дивосад кімнатними рослинами. За потреби ми можемо забрати кімнатні рослини транспортом закладу. Дзвоніть за телефоном (0552) 35 92 88 або залишайте повідомлення за електронною поштою onko.xood@gmail.com.

Урочисте відкриття «Дивосаду» відбудеться у вівторок, 31 січня о 12:00, на 2 поверсі поліклініки Херсонського обласного онкологічного диспансеру. Давайте створимо Диво разом!

© 2023 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архівТеатр Куліша, Херсон