У Скадовському порту гасили умовну пожежу

Вчора, 27 січня на території Скадовської філії дочірнього підприємства "Адміністрація морських портів України" відбулися тактико-спеціальні навчання з гасіння умовної пожежі на судні.

Метою навчань було перевірити стан готовності пожежно-рятувального підрозділу, рейдової пожежної команди судна та екіпажу плавучого крану до дій з гасіння пожеж на суднах.

За тактичним задумом пожежа виникла в трюмі морського самохідного плавучого крану через коротке замикання електродвигуна пропульсної установки.

Також від високої температури відбулася розгерметизація паливопровода з подальшим розливом палива та його горінням.

До гасіння умовної пожежі залучалися 2 відділення 19-ї Державної пожежно-рятувальної частини, особовий склад об'єктової рейдової пожежної команди та екіпаж плавучого крану.

По завершенню навчань начальник Скадовського районного сектору обласної служби ДСНС Дмитро Турченко наголосив, що об'єкт за своїми параметрами не з простих і всі учасники професійно справилися з відпрацюванням варіантів тактичних можливостей під час гасіння пожежі такого формату.

За матеріалами ГУ ДСНС України у Херсонській області

© 2023 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архівТеатр Куліша, Херсон