Херсонський нардеп про депутатську недоторканість

На думку народного депутата України Олександра Співаковського, недоторканість народних обранців потрібно зберегти,але — лише по стосовно їх безпосередньої діяльності.

«Недоторканість народного депутата повинна бути, але стосуватися тільки його безпосередньої діяльності. Тобто, як народний депутат я маю право будь-яких політичних виступів, заяв, маю право критикувати будь-яку гілку влади, маю можливість впливати на ті чи інші процеси...

- І за це я не повинен мати переслідування. В цьому сенсі недоторканість повинна бути», – заявив Олександр Співаковський в ефірі передачі «Народна трибуна» на обласному телеканалі «Скіфія».

В усьому іншому, вважає нардеп, до посадовців і депутатів мають застосовуватися ті ж норми і правила, що і до решти українських громадян. Це стосується і керування автом напідпитку, і незаконної підприємницької діяльності, і якщо людина стріляє в іншу людину – повинна бути відповідальність.

«Безкарність — це поганий інструмент. А недоторканість у частині виконанні твоїх функцій — це нормально, і це повинно бути. Наприклад, я виступив чи опублікував статтю із критикою, а після цього до мене прийшла прокуратура, так не може бути.

Але якщо я в побутових речах маю провину, то повинен відповідати, як і будь-яка інша людина», – пояснив свою позицію О.Співаковський.

Прес-служба народного депутата
Олександра Співаковського

© 2023 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архівТеатр Куліша, Херсон