Херсонський губернатор привітав українського патріарха

Вчора, 23 січня свій 88-й День народження відзначав предстоятель Української православної церквиКиївського патріархату святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет.

Привітання з 88-річчям святійшому Патріарху від Херсонщини передали голова Херсонської облдержадміністрації Андрій Гордєєв, міський голова Херсона Володимир Миколаєнко, секретар Херсонської міської ради Олена Урсуленко та голова правління «Херсонського машинобудівного заводу» Олександр Олійник.

Очільник Херсонщини побажав Патріарху Філарету многії літа: «Разом із Херсонським міським головою Володимиром Миколаєнком та секретарем міської ради Оленою Урсуленко привітав Його Святість від імені усієї Херсонщині та попросив молитися за мир в Україні.

Нехай молитви Святійшого Патріарха дарують Україні національну єдність та наснагу в боротьбі із ворогом. Многії літа!» – побажав Андрій Гордєєв

© 2023 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архівТеатр Куліша, Херсон