Співаковський: До Нацагентства із забезпечення якості вищої освіти залучать шведських експертів

Про це написав на сторінці у Facebook народний депутат фракції Партії " Блок Петра Порошенка", перший заступник голови Комітету з питань науки та освіти Олександр Співаковський після зустрічі з головою Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти Сергієм Храпатим та з Послом Королівства Швеції в Україні Мартіном Хаґстрьомом.

Як повідомив парламентар, під час зустрічі сторони обговорили шляхи розвитку співпраці України та Швеції в академічній галузі, зокрема, щодо мобільності викладачів та студентів, використання шведського досвіду для модернізації системи оцінки та вдосконалення якості вищої освіти України, налагодження тісного співробітництва зі шведськими інституціями, які займаються оцінкою якості вищої освіти.

"Ми домовилися про залучення шведських експертів в галузі оцінки якості вищої освіти до роботи Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, а також проведення спеціалізованих семінарів та тренінгів з метою обміну та вивчення досвіду. Окрім того, було обговорено використання шведського досвіду в процесі написання policy paper з питань академічної доброчесності для української академічної громади", – повідомив Олександр Співаковський.

© 2023 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архівТеатр Куліша, Херсон