Прикордонники затримали авто, яке намагалися ввезти на материкову Україну із порушеннями

Прикордонники затримали авто, яке намагалися ввезти на материкову Україну із порушеннями
Прикордонники Бердянського загону продовжують вживати заходи щодо протидії незаконним переміщенням транспортних засобів з окупованої території АР Крим.

Так, сьогодні до контрольного пункту «Чонгар» із тимчасово окупованого Криму на автомобілі марки «BMW» прибув 41-річний мешканець Донецької області.

Під час здійснення контролю автівки прикордонники встановили, що доручення на право керування видано без присутності власника оскільки на момент видачі документу господар авто перебував за межами материкової частини України.

В подальшому, недійсне доручення та транспортний засіб прикордонники передали представникам Національної поліції для проведення подальших слідчих дій.

Також за даним фактом прикордонники направили повідомлення до Національної поліції про виявлення ознак кримінального правопорушення, передбаченого ст. 358 КК України.

Загалом, із початку року прикордонники Бердянського загону у контрольному пункті «Чонгар» виявили понад 60 випадків переміщення автівок із недійсними дорученнями на право керування. У більшості випадків такі документи видавалися на материковій частині України але без власників авто оскільки вони або з початку анексії територію Криму не залишали або перебували за межами материкової частини України.

Прес – служба
Бердянського прикордонного загону

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів