Завершилася спортивна "Колосіада" Херсонщини

Херсонська обласна організація ВФТСТ "Колос" підвела підсумки проведення обласної "Колосіади Херсонщини" серед збірних команд керівників органів місцевого самоврядування та державної виконавчої влади районів 2016 року.

Наприкінці минулого тижня, 24 - 25 грудня 2016 року в місті Берислав у спортивному комплексі «Юність» Бериславської районної КДЮСШ ім. В.К.Сергеєва відбулися змагання обласної Колосіади Херсонщини серед збірних команд керівників органів місцевого самоврядування та державної виконавчої влади районів 2016 року, які проводила обласна організація ВФСТ «Колос» АПК України спільно з управлінням з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації.

У Колосіаді брали участь голови об'єднаних сільських і селищних територіальних громад, у тому числі новообрані, сільські, селищні, міські (районного підпорядкування) голови та їх заступники, секретарі сільських, селищних і міських (районного підпорядкування) рад, сільські і селищні старости, голови районних рад, їх заступники та керуючі справами, депутати районних рад, депутати обласної ради, які постійно проживають на території районів, за які заявлені, голови районних державних адміністрацій, їх заступники та керівники апаратів, керівники структурних підрозділів (управлінь, відділів та секторів) районних державних адміністрацій та їх апаратів, керівники районних структурних підрозділів (управлінь, відділів та секторів) центральних органів виконавчої влади у складі збірних команд районів.

В урочистому відкритті Колосіади та самих змаганнях взяли участь більше 80 учасників, тренерів, суддів, офіційних представників.

Організатори розраховували на більшу кількість учасників, але епідемія курячого грипу, що лютує в Україні, не оминула й викосила ряди потенційних учасників, дякуючи Богу не назавжди. Та й організувати на змагання такий контингент учасників, у яких, як правило, практично не має вихідних і свят, не так то й просто.

На урочистому відкритті змагання команди вітали:

- Володимир Коновалов, голова Бериславської районної ради, голова Оргкомітету;
- Тетяна Юшко, керівник апарату Бериславської райдержадміністрації;
- Наталія Стаднік, начальник відділу освіти, молоді та спорту Бериславської райдержадміністрації;
- Юрій Сорочинський, директор Бериславської районної КДЮСШ ім. В.К.Сергеєва, голова постійної комісії Бериславської районної ради;
- В'ячеслав Роль, голова обласної організації ВФСТ «Колос» АПК України.

На завершення урочистого відкриття учасники, судді та члени Оргкомітету заспівали Гімн України, рівняючись на Державний прапор України.

Після закінчення урочистого відкриття учасники зійшлися в запеклій та безкомпромісній боротьбі, але в толерантній і дружній атмосфері, за нагороди Колосіади у 5 видах спорту: настільному тенісі, шашках, шахах, волейболі і футзалі.

Чемпіонами Колосіади Херсонщини 2016 року у особистих першостях стали:

Шашки – серед жінок Лілія Лелюх (Бериславський район, Новобериславський сільський голова), серед чоловіків Григорій Козак (Скадовський район, депутат районної ради);

Шахи – серед жінок Вікторія Якущенко (Іванівський район, секретар Воскресенської сільської ради), серед чоловіків В'ячеслав Шпитальний (Бериславський район, депутат районної ради);

Настільний теніс – серед жінок Ольга Бабіч (Бериславський район, секретар Шляхівської сільської ради), серед чоловіків Володимир Коновалов (Бериславський район, голова районної ради);

Найсильнішими сільськими командами Колосіади Херсонщини 2016 року стали:

Волейбол – команда Бериславського району у складі: Олександр Вороний (Червономаяцький сільський голова), Акіф Мамєдов (депутат районної ради), Юрій Сорочинський (депутат районної ради), Анатолій Полонський (Бургунський сільський голова), Максим Авраменко (завідуючий сектором відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації), Микола Луков (начальник відділу житлово-комунального господарства та з питань надзвичайних ситуацій райдержадміністрації), Юрій Кравцов (завідуючий сектором райдержадміністрації);

Футзал – команда Іванівського району у складі: Віктор Дебелий (Іванівський селищний голова), Юрій Калініч (Новомиколаївський сільський голова), Володимир Нудьга (Воскресенський сільський голова), Юрій Ведмецький (начальник бюро безоплатної правової допомоги населенню Іванівського району Головного територіального управління юстиції у Херсонській області), Ігор Петрусів (депутат районної ради), Владислав Саманчук (завідуючий сектором відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації), Євгеній Тищенко (начальник відділу Держгеокадастру в Іванівському районі).

Загальнокомандна першість Колосіади проводилась в трьох групах районів (по 6 в кожній групі), а переможцями загальнокомандної першості стали:

І група (найпотужніша за кількістю населення та соціально-економічними показниками) – збірна Бериславського району;

ІІ група – збірна Скадовського району;

ІІІ група – збірна Іванівського району.

Без зауважень і претензій з боку учасників спрацювали суддівські колегії з видів спорту на чолі з майстром спорту з шахів, суддею національної категорії з міста Херсона Оксаною Хорошавіною (шахи), суддею національної категорії з міста Херсона Євгеном Новіковим (шашки), суддею І категорії з міста Херсона Антоніною Каспустіною (настільний теніс), суддею І категорії з Бериславського району Миколою Моцьо (волейбол), суддею І категорії з Бериславського району Євгеном Авраменком (футзал).

Чемпіони та призери (спортсмени, команди та збірні команди районів) Колосіади були нагороджені Дипломами, медалями, кубками управління з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації та обласної організації ВФСТ «Колос» АПК України.
Тепер з кращих спортсменів, учасників Колосіади, буде сформована збірна команда області, яка у майбутньому році візьме участь у Всеукраїнській Колосіаді і яка зможе поборотись за нагороди Всеукраїнського рівня.

Прес-служба Херсонської обласної
організації ВФСТ «Колос» АПК України

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів