На Херсонщині хворіє на застуду понад 14 тисяч людей

Про це говорили сьогодні, 21 грудня, під час наради з головами райдержадміністрацій та міськими головами, яка пройшла під керівництвом голови облдержадміністрації Андрія Гордєєва,обговорювали стан сезонної епідемічної ситуації з грипу в області.

Доповідаючи з зазначеного питання заступник директора Департаменту охорони здоров'я облдержадміністрації Ліна Бондарева повідомила, що станом на 16 грудня поточного року за медичною допомогою в лікувально-профілактичні заклади області звернулися 14160 осіб.

Показник захворюваності на 100 тис. населення склав 1334,7 випадків, в порівнянні з попереднім тижнем - зростання на 82,1%.

У порівнянні з аналогічним тижнем минулого року захворюваність вища у 3,0 рази.

Значний ріст захворюваності відмічається серед дорослого населення – у 2,1 рази (захворіло 4006 осіб), серед дитячого населення – на 72,0% (захворіло 10154 осіб). Показник перевищує епідпороговий рівень на 62,4%.

Перевищення епідемічного порогу на грип та ГРВІ відмічається, як в цілому по області, так і окремо у районах та містах області.

Ліна Бондарева попередила про другу хвилю епідемії, яка ймовірно почнеться вже на початку лютого, та висловила сподівання, що населення дослухається до порад лікарів та пройде вакцинацію.

«Щорічна вакцинація – найефективніший засіб захисту організму від вірусів грипу, визнаний доказовою медициною», - наголосила вона та повідомила, що на території області в аптечній мережі присутні дві вакцини, які зареєстровані в Україні та дозволені до застосування для профілактики грипу – це Ваксигрип (виробник Франція) та ДжіСі Флю (виробник Корея).

За матеріалами Херсонської ОДА

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів