На чому їздить по Херсону Святий Миколай

Ця новорічна таємниця була розкрита вчора 19 грудня на святі у Свято-Троїцькому сквері Шуменського мікрорайону Херсонакуди, щоб привітати кожного херсонця і благословити добрим словом, Святий Миколай прибув... на колісниці

Біля Різдвяної ялинки для дітей була підготовлена святкова програма, яку провели веселі аніматори.

Яскравим продовженням торжества, стало відвідання дітьми резиденції Святого Миколая, який усім роздав гарні подаруночки!

Серед присутніх на святі Миколая було багато гостей. Усіх зі святом привітав настоятель храму Святого Тройці митрофорний протоієрей Євгеній, який в своєму слові закликав усіх бути милосердними, і чоловіколюбивими.

Також, з привітальним словом до дітей, і дорослих звернулися секретар міської ради Олена Борисівна Урсуленко, і Голова Корабельної районної у місті Херсоні ради Наталія Євгенівна Чорненька.

«День Святого Миколая відкриває низку зимових свят, знайомить з традиціями українського народу, вводить нас в казковий світ, повний здійснення дитячих мрій і побажань.

На святі дорослі теж потрапили в чарівний яскравий світ дитинства, спостерігаючи за щасливими дітьми. Я хочу подякувати о. Євгена і о.Олега за подароване свято, за підтримку мудрим словом, за молитви», - подякувала організаторам свята секретар Херсонської міськради Олена Урсуленко.

Святий Миколай разом з усіма, помолившись запалив святкову Різдвяну ялинку, яка заграла різнокольоровими вогниками!

За матеріалами Херсонський благодійний Фонд "Софія"

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон