КВУ: На Херсонщині не довіряють партіям

Про це свідчать попередні результати виборів у новостворених об'єднаних територіальних громадах Херсонщини, на яких перемогла абсолютна більшість позапартійних самовисуванців.

Як небагатьом відомо, минулої неділі 11 грудня на Херсонщині пройшла перша хвиля виборів в об'єднаних територіальних громадах, яка продемонструвала невелику зацікавленість місцевого населення до участі у виборах та низьку популярність місцевих осередків партій.

Явка виборців на Херсонщині у порівнянні з іншими областями, була однією з найнижчих по країні. Середня явка по нашій області склала 36,05%. На останньому місці лише Чернівецька область (36%). Для порівняння - на Волині взяло участь у голосуванні 65,2% виборців.

Головами усіх новостворених територіальних громад стали позапартійні самовисуванці. Жоден з членів партій, який балотувався на посаду голови ОТГ, не переміг.

Серед кандидатів перемогла абсолютна більшість позапартійних самовисуванців (68%). Інші 32% депутатських місць розподілили представники п'яти партій - «Батьківщини» (11% депутатів), Аграрної партії (10% депутатів), БПП «Солідарність» (7% депутатів), Союз лівих сіл (4% депутатів).

Вибори пройшли з невеликими процедурними порушеннями, - вважать експерти Херсонської обласної організації Комітету виборців України.

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів