У Скадовську дітки - вже "100 днів як школярі"

Вчора, 15 грудня у Скадовському районному Будинку культури відбулося свято першокласників Опорного закладу СНВК "Академічна гімназія" "100 днів як школярі".

Здається зовсім недавно прозвучав Перший дзвоник, і от вже пройшли місяці напруженої та насиченої праці - з малят-дошкільнят діти перетворилися на справжніх школярів, гімназистів.

Вперше разом зі Скадовською гімназією участь у святі взяли антонівські та приморські першокласники, які приєднались до дружньої родини Опорного закладу.

Старанні і розумні, веселі і завзяті, кмітливі і активні - кожен клас презентував свій колектив девізом та піснею. А крім девізу кожен клас має свій прапор, а кожен учень – свій талант.

Розкрити та проявити творчі здібності кожної дитини – нелегкий труд. Та педагоги Скадовської гімназії чудово з цим справляються.

Інсценіровка тематичної казки, яку підготували до свята, яскраве тому підтвердження. Всі учні були задіяні у постановці, 148 дітей перевтілювались у різних персонажів, уявляли себе у ролі казкових героїв.

Глядачі разом з маленькими Краплинками поринули у подорож казковою країною: дивились танець з парасольками і танець мухоморів, танець водяних лілій, і бугі-вугі маленьких жабок з Тортілою.

Та казка, звичайно ж, мала і мораль: як і у кожній казці була боротьба за добро, а у цій казці – боротьба за чисту екологію.

Нептун з медузками-помічницями очистили головних героїв Крапельок від бруду Муляки-витівниці, а коли Крапельки отримали по Вайберу повідомлення про загрозу лісовим мешканцям, казкові герої попередили лісову пожежу.

«Ми на нашій планеті – не тимчасові мешканці, а дбайливі господарі, тому природу потрібно шанувати і любити», - такий месендж проголосили герої вистави.

Ким вони стануть у майбутньому? Чи стануть акторами після своєї першої вистави, чи досягнуть великих успіхів у навчанні? Можливо. А ось те, що ці діти будуть робити добрі справи, ніколи не зламають жодної гілочки, не знищать медузку у своєму рідному морі, це відомо вже сьогодні. Цьому їх вже навчили.

Продемонстрували маленькі гімназісти і свої знання англійської мови. Модний показ від відомих дизайнерів, у яких перевтілились діти, проводився саме англійською.

Директор СНВК "Академічна гімназія" Анна Соценко розповіла, що першокласники вже багато чого досягли за 100 днів навчання у школі. Тепер поправу вони можуть вважатися гідними членами великої шкільної родини навчалього закладу:

«Сьогодні вони ще маленькі, але добре знають, що майбутнє залежатиме від вміння працювати, від успіхів у навчанні, від того, як вони будуть любити свою Батьківщину, свій край, де народились і де зростають.

Якби всі дорослі працювали з такою ж продуктивністю, наші досягнення були б набагато кращими», - зазначила Анна Соценко. Потому вона запросила на сцену дорослих, тих, від кого залежить майбутнє вже сьогодні.

Міський голова Олександр Яковлев, перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Павленко, начальник відділу освіти Ольга Дудченко висловлювали свої захоплення проведеною навчальним колективом роботою, дякували за незабутні враження та отриманий позитивний настрій від вистави.

Перший заступник голови Скадовської райдержадміністрації Сергій Павленко, зокрема, сказав: «Сьогодні ми побачили чудових акторів, які показали нам дійсно чудову виставу. Так продовжувати і так тримати!». Від імені всіх батьків він висловив подяку педагогічному колективу, учням, які всі разом подарували глядачам справжнє свято.

За матеріалами "Скадовські новини"

Фото СНВК "Академічна гімназія"

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон