Херсонців нагородили

Сьогодні в обласному центрі підвели підсумки Всеукраїнської акції «Децентралізаційний марафон» на Херсонщині.

В прес-клубі газети «Новий День» відбулася презентація з вище вказаної теми. У заході взяли участь: Дмитро Бутрій – заступник голови Херсонської облдержадміністрації, Лариса Оленковська – виконавчий директор Херсонського регіонального відділення Асоціації міст України, Анатолій Негра – регіональний консультант Асоціації міст України з юридичних питань, Вікторія Корецька – регіональний консультант Асоціації міст України з бюджетних питань.

Оскільки журналісти багатьох видань взяли активну участь у висвітленні руху «Децентралізаційного марафону» громадами області, відзначаючи його значимість у справі реформування органів місцевого самоврядування Херсонщини, зміцненні їх спроможності та самодостатності, об'єднанні територіальних громад, вони окремо заслуговують на вдячність.

Тому, під час заходу були вручені дипломи переможців Всеукраїнського конкурсу для регіональних ЗМІ на краще висвітлення заходів «Децентралізаційного марафону-2016» в Херсонській області, а також подяки працівникам ЗМІ, які багато уваги приділяли цій темі. Серед них і ІА «Херсонці».

Вітаємо колег!

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів