Херсонські прикордонники провели навчання

Вчора, 11 грудня на території відділу прикордонної служби «Херсон» інструктори з громадського формування «Форпост 22»провели з військовослужбовцями строкової служби практичні заняття з тактики ведення бою в місті та навчали основам тактичної медицини.

В прикордонному відомстві тактичній підготовці приділяється особлива увага, адже військовослужбовці несуть службу як на лінії розмежування в зоні проведення АТО так і на адміністративній межі із тимчасово окупованою територією АР Крим.

В Херсонському прикордонному загоні такі заняття проводяться постійно в тому числі і з залученням інструкторів з інших підрозділів та організацій. Тактична підготовка найбільш повно забезпечує навчання прикордонників в умовах, максимально наближених до бойової дійсності.

Так вчора, на відділі прикордонної служби «Херсон» побували інструктори з тактичної підготовки громадського формування «Форпост 22». З військовослужбовцями строкової служби вони провели практичні заняття з тактики ведення бою в місті та навчали основам тактичної медицини.

Більшість інструкторів «Форпост 22» - це колишні військовослужбовці мобільних підрозділів Держприкордонслужби та проходили службу в АТО. Тепер свій досвід вони передають молодому поколінню та вчать всьому, що необхідно на війні.

Помічник начальника прикордонного загону -
начальник прес-служби
Іван ШЕВЦОВ

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів