Олена Урсуленко подякувала херсонським школярам за активну життєву позицію

Нещодавно, до Дня місцевого самоврядування представники учнівського самоврядування Херсона провели урочисту сесію XІ скликання,яка відбулася у Херсонській гімназії №6 в рамках проекту «Зустрічі учнівських лідерів з успішними людьми Херсона».

На сесію запросили секретаря Херсонської міської ради Олену Урсуленко, депутатів міськради Валентина Суха, Ольгу Маренчук, Галину Лугову, Ірину Ценкер.

Для юних парламентарів це був теж цікавий досвід – спілкуватись напряму з діючими місцевими політиками й успішними людьми.

Шість років тому був створений міський учнівський парламент при управлінні освіти Херсонської міської ради. У «депутатів», обраних у навчальних закладах, – справжні сесії, робота у комісіях, засідання клубів за інтересами.

Юні парламентарі працюють у комісіях з питань освіти, екології та формування здорового способу життя, культури й духовного розвитку, захисту прав дитини. Набувають нових знань і навичок на засіданнях клубів «Дивосвіт», «Ерудит», «Юний журналіст», «Феміда» та медіа-клубу для юних блогерів, грають у КВК, випускають газету «Місто успішних підлітків».

«Управління освіти Херсонської міської ради, вчителі херсонських шкіл роблять дуже важливу справу – виховують лідерів, готових взяти відповідальність за стан справ у класі, школі, а далі вони перейдуть на наступний щабель – стануть активними і відповідальними громадянами. Головне – успішними у різних сферах життя. Хочу подякувати всім дітям і їхнім наставникам за активну життєву позицію», – наголосила секретар Херсонської міської ради Олена Урсуленко.

Зустріч матиме продовження. Секретар Херсонської міськради Олена Урсуленко запросила лідерів учнівського самоврядування на засідання „круглого столу" з представниками громадських організацій Херсона. Діти зраділи можливості долучитися до активного громадського життя.

За матеріалами сайту "Український південь"

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів