Херсонські синоптики отримали коштовний подарунок

Morgenrot schafft Brot: першу в Херсоні метеостанцію подарували німці. Коштовний подарунок-обладнання для синоптиків отримав від німецької компанії-виробника Херсонський гідрометтехнікум.

Іноземні партнери, котрі зараз активно просувають свою продукцію в Україні, подарували навчальному закладу цілу метеостанцію.

Комплекс обладнання вартістю 6,5 тисячі євро, що дає змогу максимально точно вимірювати тиск, вологість, температуру атмосферного повітря, кількість опадів та напрям вітру. Вже встановили на спеціальному майданчику по вулиці Чайковського.

Тут студенти закріплюватимуть навички роботи із контрольною апаратурою та фіксуватимуть результати досліджень, а потім їх використовуватиме у своїй діяльності і регіональний гідрометцентр.

Його керівник Юрій Кіріяк каже, що такий подарунок, отриманий завдяки співробітництву із Всесвітньою асоціацією виробників гідрометеорогічного обладнання, більш ніж доречний. Адже до сьогодні в межах обласного центру не існувало жодної метеостанції - тільки пости із застарілим обладнанням, котрі фіксували дуже обмежену кількість параметрів.

"Голос України"

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів