Викрито злочинну схему видобутку піску

Викрито злочинну схему видобутку піску
Працівники прокуратури Херсонської області спільно з працівниками інших правоохоронних органів викрили злочинну схему незаконного видобутку та реалізації піску в Олешківському районі на загальну суму близько 167 млн. грн

Встановлено, що Державне підприємство уклало договір з благодійною організацією про будівництво об'єктів протипожежного призначення на території Раденського лісництва, яка, прикриваючись зазначеним договором, здійснювала видобуток і реалізацію піску, загальною кількістю 2 млн. тон.

Проведено обшуки в приміщеннях державного підприємства, благодійної організації та кількох фізичних осіб-підприємців, у рамках реалізації кримінально провадження за фактом незаконного видобутку та продажу піску передбаченого ч. 5 ст. 191, ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України, у т. ч. за фактом розтрати державного майна шляхом зловживання службовими особами Державного підприємства своїм службовим становищем.

За результатами проведених слідчих дій вилучено документацію підприємств та накладено арешт на техніку, якою здійснювався видобуток піску.

Слідчі дії тривають.

Прес-служба прокуратури Херсонської області

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів