Херсонських таксистів хочуть легалізувати

На Херсонщині необхідно легалізувати фізичних осіб - підприємців, які здійснюють перевезення пасажирів (надають послуги таксі),офіційно працевлаштувати найманих водіїв та ліцензувати підприємницьку діяльність з пассажироперевезень.

Про це йшлося під час ділових зустрічей керівного складу Головного управління ДФС у Херсонській області та представників провідних служб таксі Херсона та області.

Таке професійне спілкування стало продовженням перевірок надання неякісних послуг пасажирських перевезень нелегальними перевізниками Херсона на минулому тижні.

За ініціативи очільника фіскального відомства Ігоря Клима на зустріч були запрошені керівники «Економ таксі», «Херсон таксі», «Наше таксі», «Рико таксі», «Бонус таксі», «Еліт таксі», «Гранд таксі», які працюють у сфері послуг таксі на території нашої області.

У форматі ділового та практичного спілкування обговорювалися питання організації контролю за укладанням угод про надання диспетчерських послуг виключно з фізичними особами підприємцями та обміном інформацією щодо кількості зареєстрованих договорів.

На завершення зустрічі Ігор Клим наголосив на об'єднанні спільних зусиль представників бізнесу та контролюючих органів по легалізації фізичних осіб - підприємців, які здійснюють перевезення пасажирів та їх офіційному працевлаштування, створенню однакових конкурентних умов для ведення підприємницької діяльності, забезпеченню безпеки пасажироперевезень та додатковим надходженням до бюджету.

Прес-служба Головного управління
ДФС у Херсонській області

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон