Генічеська влада готує сюрпризи на Миколая

Про це повідомив голова Генічеської районної ради Андрій Євстратов, який з робочим візитом відвідав прикордонний Чонгар.

Спочатку голова районної ради та керівник комунального закладу "Централізована бухгалтерія по обслуговуванню закладів освіти Генічеського району" Наталя Чернікова відвідали Чонгарську загальноосвітню школу I – III ступенів, ознайомилися із матеріально-технічною базою закладу та поспілкувалися з директором школи Людмилою Курдюк.

Андрій Євстратов розповів про сюрпризи, які готує генічеська влада місцевим діткам - 19 грудня, на свято Святого Миколая в Чонгарі планується встановити дитячий ігровий майданчик, який буде розташовуватися саме на території Чонгарської ЗОШ.

Проект майбутнього ігрового майданчика для сільських діточок, який вже будує організація "Древ Декор", Андрій Олександрович продемонстрував педагогічному колективу школи.

У дошкільно-навчальному закладі "Червона шапочка", керівництво району люб'язно зустріла завідуюча дитячим садком Наталя Кириченко. Вона провела екскурсію садком та розповіла про затишну та домашню атмосферу, яка вирує у закладі.

За матеріалами сайту Генічеської районної ради

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів