Херсонська обласна служба зайнятості працевлаштувала 204 безробітних з числа інвалідів

Херсонська обласна служба зайнятості у своїй роботі дотримується принципу забезпечення прав і соціальних гарантій людей з інвалідністю, приділяє особливу увагу вирішенню проблем їх зайнятості та працевлаштування.

Сьогодні в області у кожному центрі зайнятості забезпечено безперешкодне отримання громадянами з інвалідністю соціальних послуг, передбачених чинним законодавством: з профорієнтації та профконсультації, підбору роботи, професійного навчання тощо.

Спеціалісти центрів зайнятості прикладають максимум зусиль, щоб допомогти клієнтам з інвалідністю знайти роботу у відповідності до їх знань, навичок, професійного досвіду та обов'язково з урахуванням рекомендацій медико-соціальних експертних комісій. Результатом такої системної роботи є працевлаштування протягом 10 місяців 2016 року за сприяння Херсонської обласної служби зайнятості 204 безробітних з числа інвалідів.

«Це та категорія людей, яка потребує особливої уваги та допомоги в соціально-трудовій інтеграції у суспільство. Окрему увагу служба зайнятості приділяє підвищенню рівня їх конкурентоздатності та успішності на сучасному ринку праці шляхом проходження професійного навчання за направленням служби зайнятості, - зазначив директор Херсонського обласного центру зайнятості Євгеній Єрашов. - Щоб бути успішним треба бути конкурентоспроможним».

З цією метою фахівці служби зайнятості інформують осіб з обмеженими фізичними можливостями про мережу навчальних закладів області та центрів професійної реабілітації інвалідів, які підпорядковані Міністерству соціальної політики України, що здійснюють професійне навчання інвалідів, за професіями відповідно до потреби ринку праці. З початку року професійне навчання пройшли 48 осіб з числа осіб з обмеженими фізичними можливостями, з них працевлаштовані 39 осіб.

У період пошуку постійного місця роботи 89 безробітних з інвалідністю були залучені до виконання громадських та інших робіт тимчасового характеру, що дало їм можливість отримувати додаткове матеріальне забезпечення.

Відділ організаційно-інформаційної роботи та архівної справи Херсонського ОЦЗ

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів