Забезпечити безпеку дорожнього руху на Херсонщині у зимовий період

Вимагав сьогодні, 22 листопада голова Херсонської облдержадміністрації Андрій Гордєєв відбулась на нараді з головами райдержадміністрацій,міськими головами міст обласного значення, керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації.

Одне із питань, які були розглянуті на нараді, торкалося утримання автомобільних доріг місцевого значення в зимовий період.

Обговорюючи це питання голова ОДА Андрій Гордєєв наголосив, що утримання автомобільних доріг знаходиться під особистим контролем голів райдержадміністрацій: «Це вкрай важливе питання. Ми повинні забезпечити безпеку дорожнього руху та попередити виникнення дорожньо-транспортних пригод у зимовий період. Перш за все, врахуємо недоліки минулих років та виправимо їх».

Про готовність районної дорожньої служби до роботи в зимовий період доповідав заступник начальника ДП «Облавтодор» Ігор Школенко. За його словами, в межах підготовки до осінньо-зимового періоду заготовлено та розділено між районами 3500 тонн солі, які також будуть забезпечені запасами піску.

В.о. заступника голови облдержадміністрації Олександр Адамчик зазначив, що обмежені потужності підрозділів ДП «Херсонський облавтодор» (лише 117 одиниць спеціалізованої техніки) не дозволяють, у разі значних снігопадів, своєчасно здійснити очищення зазначених доріг від снігу: «Якщо завтра випаде сніг, то ми повинні бути готовими до оперативного розчищення доріг, щоб знову зима не застала зненацька, як це часто буває. Ми маємо чітко окреслити перелік питань, які на сьогодні вирішено, та ті, що ще потребують вирішення».

У свою чергу Андрій Гордєєв, звертаючись до Ігора Школенка наголосив, що розвиток інфраструктури має відбуватись в реаліях: «Саме тепер, коли об'єднуються громади, коли вони отримуватимуть субвенції, спрямовані в тому числі на розвиток автодоріг, то мають замовляти послуги у спроможних підрядників. Обладнання, технічні засоби - все це має бути на високому рівні в Облавтодору. Неможливо будувати нове з застарілим обладнанням».

На нараді було напрацьовано ряд доручень для усунення існуючих недоліків в утриманні автомобільних доріг у зимовий період.

Відділ оперативної інформації Херсонської ОДА

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів