Херсонці за легальну працю

Фахівцями управління Пенсійного фонду України в місті Херсоні систематично проводяться різнопланові заходи, спрямовані на підвищення обізнаності людей щодо переваг офіційного працевлаштування.

Легальне працевлаштування не дозволить роботодавцям нехтувати їх соціальними правами, гарантованими державою. Актуальною є дана тема і для молоді міста, що пояснюється пошуком заробітку під час здобуття освіти.

Так, 21 листопада 2016 року працівники управління Фонду спільно зі студентами Херсонського державного аграрного університету провели акцію-флешмоб. Виступаючи з гаслом "Ми – за легальну працю!", учасники заходу мали на меті привернути увагу на проблему виплати заробітної плати в конвертах та неофіційного працевлаштування.

Молодь має усвідомити, що сьогодні найголовніше - це від початку своєї трудової діяльності формувати свій страховий стаж, що дасть впевненість у завтрашньому дні та отриманні соціальних гарантій.

Також фахівці управління запропонували присутнім зареєструватись на веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України з метою самостійного контролю за роботодавцем щодо відображення заробітної плати в реєстрі застрахованих осіб.

Управління Пенсійного фонду України
в місті Херсоні

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів