У Херсоні буде конкурс Братана

З метою підтримки талановитої херсонської молоді (поетів, прозаїків, драматургів) у Херсоні відбудеться ІІІ Міський конкурс літературної творчості імені Миколи Братана,організований Управлінням культури Херсонської міської ради та Херсонською централізованою бібліотечною системою.

До участі в конкурсі запрошуються херсонські поети, прозаїки та драматурги віком від 14 до 45 років. Конкурсна комісія оцінюватиме подані твори у двох номінаціях: «Поезія» і «Проза». В обох номінаціях суддівство відбувається за трьома віковими категоріями: учнівська молодь (14-17 років); студентська молодь (18-23 роки); інші категорії молоді (до 45 років). Тематика творів необмежена.

У номінації «Проза» художня проза подана на конкурс має бути не менше ніж 5 сторінок і не більше 150. У разі, якщо конкурсний твір перевищує норми, зазначені вище, автор надає для участі у конкурсі фрагмент (главу, частину, уривок). У номінації «Поезія» на конкурс подається не менше ніж 5 віршованих творів. 3 поеми подається уривок.

Твори, які подаються на конкурс мають бути написані українською або російською мовами. Матеріали подаються в паперовому та електронному вигляді (адресу поштової скриньки зазначено нижче). Рукописи творів повинні бути віддруковані шрифтом Times New Roman (розмір шрифту – 14). За підсумками проведення конкурсу буде видано збірку творів-переможців.

P.S. Конкурсні роботи приймаються оргкомітетом до 26 лютого 2017 року (включно) у методичному відділі Центральної міської бібліотеки ім. Лесі Українки за адресою: м. Херсон, вул. Потьомкінська (Карла-Маркса), 97. Час прийому: щоденно з 10.00 до 12.00 та з 14.00 до 16.00, крім суботи та неділі.

Детальніша інформація за телефонами: 49-05-16 (бібліотека); 32-17-18 (управління культури).

Е-mail: khersoncbs15@gmail.com (просимо надсилати листи з зазначенням теми «на конкурс»).

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів