Мангер бачить загрозу для екології Херсонщини

Сьогодні, 18 листопада під час ІХ сесії Херсонської обласної ради, більшістю голосів депутати прийняли рішення про заборону на будь-якій підставі вирубувати ліс на території області до 1 березня 2017 року.

Перед голосуванням голова обласної ради Владислав Мангер звернувся до депутатів:

"Наразі немає більш значущого для нашого регіону питання. Я звертаюся до правоохоронних органів, представників засобів масової інформації, громадських організацій.

Останнім часом 1,2 га лісів було вирублено в Херсонській області і вивезено у невідомому напрямку. Ми вбачаємо в цьому велику загрозу для екологічного становища нашої області.

Прошу депутатів підтримати питання щодо заборони будь-яких знищувальних дій у лісосмугах та лісах нашого регіону" - закликав В.Мангер.

Майже одноголосно депутати підтримали це рішення. Таким чином, у Херсонській області оголошено мораторій на вирубку лісів та лісосмуг. Термін дії мораторію - до 1 березня 2017 року.

Херсонська обласна рада

Фото Ростислав Супрунов

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів