Очільник облради оглянув газову котельню в Генічеській ЗОШ № 4

У рамках робочої поїздки голова обласної ради Владислав Мангер разом із головою облдержадміністрації Андрієм Гордєєвим відвідав Генічеську загальноосвітню школу № 4.

Нещодавно в навчальному закладі були проведені ремотні роботи по реконструкції газової котельні та додатково встановлено котел на твердому паливі «АItep КТ 3Е» потужністю 400 кВт, як альтернативнеджерело теплозабезпечення при аварійному відключенні модулів нагріву.

Загальна вартість реконструкції котельні складає 627954 грн. Тому роботи проведено на умовах співфінансування субвенцій з державного та районного бюджету.

Також до кінця листопада 2016 року планується завершити пусконалагоджувальні роботи та ввести в експлуатацію котельне обладнання на твердому паливі.

Як запевнив голова Генічеської райдержадміністрації О.Воробйов, школа повністю готова до зимового сезону і не потребує додаткового теплозабезпечення.

Анжела ГОЖА

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів