Голова Генічеської РДА: Вони з’їхали з глузду

Так коротко, але дуже точно голова Генічеської райдержадміністрації Олександр Воробйов прокоментував фейкові повідомлення Путін-ТБ про відновлення постачання газу з окупованого Криму у Генічеськ.

Свіженьку інформаційну провокацію «розкрутили» у кращих традиціях кремлівських спецслужб. Спочатку відомий генічеський сепаратист з партії «Спас» та «фігурант» кримінального провадження Едуард Коваленко скликає пафосний мітинг на тему: «Путін, врятуй Генічеськ!» Акція збирає щось із півтора десятки пенсіонерів, інфікованих кремлівськими пропагандо нами.

Але для «картинки» на московських каналах цього задосить. І далі отримуємо «безкорисливу гуманітарну допомогу братньому народові» у вигляді...заяви прес-служби самопроголошеного очільника Криму Сергія Аксьонова, більше відомого, як «Гоблін».

З посиланням на «Гобліна» стверджують, що постачання голубого палива з півострова до Генічеського району відновлена «за дорученням Президента Російської Федерації Володимира Путіна». І буцімто засувку на трубі уже відкрито. Та ось яка чудасія виходить: з кримського боку можна відкрити хоч десять вентилів, але з материкової частини України він як був повністю закритим, так і залишається в цьому положенні. У цьому Олександр Воробйов пересвідчився на власні очі, особисто виїхавши на Арабатську стрілку.

Хоча справа, зрештою, не в засувці. А в тому, що нагальної потреби у підкачуванні газу з Криму для мешканців Генічеського району зараз просто немає. «Після повторного запуску всіх свердловин Стрілковського родовища на шельфі Азовського моря обсяги видобутку голубого палива знову перевищили 55 тисяч кубометрів на добу. А шість тисяч родин споживачів реально використовують тільки 28-32 тисячі кубометрів – надлишок знову доводиться спалювати. Ми й самі можемо сьогодні надати кримцям гуманітарну газову допомогу: адже туди Росія жодного кубометру природного газу не постачає», - наголосив Олександр Воробйов.

Ще одна «сенсація» від симферопольського «Гобліна» - його заява про те, що за торік поставлений у Генічеськ газ Україна заборгувала близько вісімнадцяти мільйонів рублів. Такі поставки протягом чотирьох днів минулої зими справді здійснювалися, оскільки потужностей Стрілковського родовища у морози не вистачало, щоб підтримувати робочий тиск у магістралі. Але ж той газ йшов не з Москви чи Тюмені. а з Глібовського підземного сховища у Джанкойському районі АРК, який межує із Генічеським.

І закачували туди надлишок енергоносія якраз із свердловин Стрілковського родовища, аби використовувати його в сезон холодів. Тобто злодії, які відібрали об'єкт, повернули нам трохи його вмісту. Ще й похвалилися: от які ми добрі та чуйні! Тепер ситуація, схоже, повторюється: банда кремлівських крадіїв та убивць намагається вдати з себе «білих та пухнастих». Але не вийде: ціну путінським побрехенькам ми всі вже добре відаємо.

Сергій ЯНОВСЬКИЙ
За матеріалами "Голос України"

Фото "Медіа-МАЯК"

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів