Олена Урсуленко: Відкриття оновленої дитячої поліклініки у Херсоні - це результат ефективної роботи депутатів міськради

Сьогодні відчинила двері дитяча поліклініка №1 Херсонської міської клінічної лікарні ім. Ольги та Афанасія Тропіних у капітально відремонтованому приміщенні.

Медичний заклад «переїхав» з вул. Суворова на територію базової лікарні. І відтепер якість медичних послуг значно покращиться. Перша дитяча поліклініка обслуговує близько 10 тисяч дітей – це трохи менше половини всієї кількості дітей Корабельного району міста.

Щодня на прийоми до педіатрів й інших спеціалістів звертаються близько 500 жителів району, на дому обслуговуються більше 90 дітей. Дуже актуальним і важливим у діяльності дитячої поліклініки є наявність денних стаціонарів – для дітей з ураженнями ЦНС, Центру охорони зору для дітей і підлітків, з хронічними захворюваннями, хірургічний кабінет.

«Головний плюс розташування поліклініки №1 на території клінічної лікарні – близькість розташування діагностичної бази: рентген-кабінету, УЗД, лабораторії. Зараз у поліклініці розташовуються кабінети педіатрів і ведучих спеціалістів: хірурга, офтальмолога, невролога, до яких за допомогою можуть звертатися жителі всіх мікрорайонів. У поліклініці встановлено все необхідне устаткування», - сказав головний лікар Херсонської міської клінічної лікарні ім. Ольги та А. Тропіних Леонід Ремига.

Колектив і адміністрація мріяли про таке приміщення давно. Знайшли підтримку і розуміння у депутатів Херсонської міськради.

«Депутати міськради ухвалили рішення про виділення близько 3 млн. грн. на переобладнання цього приміщення в дитячу поліклініку. Хочу подякувати депутатському корпусу за розуміння і підтримку соціально важливих проектів. Адже відкриття оновленої дитячої поліклініки -це результат ефективної роботи депутатів міськради, які підтримали ініціативу головного лікаря щодо покращення соціальних послуг для городян. Проект успішний і втілений в короткий термін, в приміщенні затишно і комфортно, кабінети обладнані сучасним медичним обладнанням. Лише за активної участі городян наша громада стане процвітаючою», - наголосила секретар Херсонської міської ради Олена Урсуленко.

Перша дитяча поліклініка розташувалась у колишньому гастроентерологічному відділенні. Але можна сказати, що будівля отримала нове життя. У ній замінені всі інженерні комунікації, вікна, підлога, нова покрівля виготовлена за новою технологією, встановлено нове сантехнічне обладнання. Зараз у лікарні готуються до встановлення автономного опалення за грантові кошти. За умовами грантодавця, 10% від суми надає місцева громада.

«Відкриття поліклініки у новому приміщенні великою мірою стало можливим завдяки процесу фінансової децентралізації. Депутати розпорядились коштами по-хазяйськи. Ви бачите, яка прекрасна будівля. Сюди буде приємно приходити і тут комфортно буде працювати», - поділилась враженнями перший заступник голови Херсонської облдержадміністрації Валентина Січова.

Сьогодні на урочистому відкритті були присутні депутати, представники влади, колеги, співробітники та ветерани лікарні Тропіних. Колектив отримував вітання й подарунки. Від фракції «Солідарність» Херсонської міськради голова Сергій Жуйков передав медичному персоналу дошки для сповивання немовлят.

Ганна СОКОЛЕНКО

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів