Бюджетні кошти Херсона повинні витрачатися ефективно

На цьому наполягає секретар Херсонської міської ради Олена Урсуленко, яка впевнена, що процес формування бюджету нашого міста має бути прозорим і зрозумілим для всіх його мешканців.

Податки, що надходять до бюджету, - головна частина доходів. Платники податків мають знати, на що спрямовані бюджетні кошти і наскільки раціонально вони витрачаються. Це абсолютно справедливо.

В умовах зростання цін і тарифів витратна частина бюджету буде збільшуватись. Для того, аби депутати чітко визначились з пріоритетними напрямками розподілу коштів, і був проведений Депутатський день у Херсонській міській раді.

«Ми стоїмо на порозі бюджету-2017. Після прийняття головного фінансового документу Верховною Радою України нам належить скрупульозно працювати з представниками виконавчої влади і затвердити бюджет міста. Економічна ситуація в країні складна і прогнози не оптимістичні. Важливо, щоб бюджетні кошти Херсона витрачались ефективно», - впевнена секретар Херсонської міської ради Олена Урсуленко.

Фінансовий документ наступного року має кардинальні відмінності, оскільки при децентралізації місцеві бюджети матимуть більше повноважень, відповідно – і більше витрат. Тому до формування мають підійти підготовленими.

«В умовах, коли бюджетне законодавство динамічно змінюється, надзвичайно важливо розуміння кожного депутата, що саме у даному часі він може змінити у житті територіальної громади.

Хочу подякувати Херсонській міській раді за запрошення на Депутатський день. Вважаю, що надалі це може стати корисною практикою», - говорить Лариса Оленківська, виконавчий директор регіонального відділення Асоціації міст України, яка була запрошена як доповідач з питання «Бюджетний процес на місцевому рівні».

Скористались можливістю обговорити принципи формування бюджету 27 депутатів Херсонської міськради.

Депутати мали змогу проаналізувати принципи формування бюджетів 2015-2016 років.

Ганна СОКОЛЕНКО

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів