У Херсоні Гройсман відвідав місцевий офіс американської компанії

Про це повідомив народний депутат України Олександр Співаковський, який переконаний, - щоб дати достойну відповідь тим викликам, перед якими постала наша країна, нам зараз дуже потрібен суттєвий прорив в економіці.

Є щонайменше дві галузі, які при певному підході могли б у досить стислі терміни дати значний мультиплікаційний ефект. Це, вже традиційно, аграрний сектор, а також - IT-сфера, в якій Україна останнім часом суттєво покращила свої позиції у світі.

Судячи з програми сьогоднішнього візиту Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана до Херсона, Український Уряд вивчає можливості пріоритетного розвитку цих напрямків.

У своєму щільному графіку Глава Уряду знайшов час і відвідав місцевий офіс американської аутсорсингової компанії DataArt. Компанія займається розробкою програмного забезпечення, створює нові продукти, модернізує корпоративні системи.

За даними Developers.Org.Ua, вона посідає перше місце в рейтингу ІТ-роботодавців України: компанія найкраща за умовами праці, за розміром зарплат і бонусів, рівнем відкритості керівництва і атмосферою в колективі.

В практиці компанії співпраця з навчальними закладами міста та області, організація міжрегіональних ІТ-конференцій, створення безкоштовних шкіл на підтримку талановитої молоді, яка потім успішно реалізує себе в ІТ-галузі.

Під час візиту Глави Уряду до DataArt відбувся досить жвавий обмін думками щодо майбутнього української IT-сфери в Україні. Главі Уряду було цікаво обговорити з провідними фахівцями херсонського офісу як фінансові проекти компанії, так і співпрацю з університетами, впровадження новітніх практик тощо.

Спеціалісти компанії в свою чергу ставили Прем'єр-міністру досить відверті запитання щодо майбутнього нашої країни, її економіки, адже найбільша мрія кожного з них - аби їх праця була насамперед затребувана в рідній державі.

Під час зустрічі з IT-фахівцями Прем'єр-міністр Володимир Гройсман розповів, що в пріоритетних планах Уряду є підтримка освітянської галузі, а також інноваційних технологій через виділення коштів на "Startup", - повідомив народний депутат Олександр Співаковський.

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів