Казна Херсонщини отримала понад 2,8 мільйона гривень збору за паркування автотранспорту

Саме така сума збору за місця для паркування транспортних засобів надійшла до місцевих бюджетів Херсонщини за 10 місяців 2016 року.

У порівнянні з минулорічним періодом 2015 року темпи росту надходжень складають 40 відс. або понад 800 тис. грн. збору за паркування.

Найактивніше наповнюють місцеві бюджети паркувальники у обласному центрі та туристичному Генічеському районі. Це по 1,8 млн.грн. та 0,6 млн.грн. збору відповідно.

За словами начальника Головного управління ДФС області Ігоря Клима, облаштування стоянок з паркоматами, на яких можна буде у будь-який час залишити транспорт, отримавши квитанцію за витрачені кошти, не лише розвантажить вулиці та тротуари від хаотично припаркованих автомобілів, але й дозволить спрямувати до бюджету додаткові кошти на благоустрій рідного краю.

Адже збір за місця для паркування транспортних засобів може стати вагомим резервом для скарбниць територіальних громад області.

Прес-служба Головного управління
ДФС у Херсонській області

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів