Владислав Мангер продовжує роботу щодо вирішення питання газопостачання у Генічеському районі

Сьогодні голова обласної ради Владислав Мангер разом із народним депутатом України Юрієм Одарченком зустрілися з ініціативною групою від Генічеського районуу складі Геннадія Заіченка, голови ВО «Батьківщини» Генічеського району, його заступника Віктора Ліхтаренка та Ірини Попової, начальника відділу освіти Генічеської райдержадміністрації, з метою обговорення можливих оперативних шляхів вирішення проблеми з газопостачанням у Генічеському районі.

Як доповіли очільнику облради, у районі, попри вжиті заходи, не вдалося врегулювати проблему щодо постачання газу, що посилює занепокоєння серед місцевого населення, тим паче з настанням зимового періоду. Найбільший резонанс це питання має у мешканців багатоповерхівок на околиці міста.

Довідково: при значному зниженні температури зовнішнього повітря одразу спадає тиск газу, що призводить до зменшення об'єму теплоносія саме до багатоповерхових житлових будинків м. Генічеська, які є кінцевими споживачами.

Разом з тим, Геннадій Заіченко, голова ВО «Батьківщини» Генічеського району, акцентував увагу на тому, що питання газопостачання має сьогодні не лише соціальну спрямованість, але й становить дуже вагоме політичне значення. Так, зокрема, на території району, з боку невстановлених осіб, фіксуються випадки ініціювання звернення нібито мешканців регіону про можливу підтримку у врегулюванні ситуації до країни-агресора.

«Від імені обласної ради я вже неодноразово порушував питання газопостачання Генічеського району перед керівництвом держави, оскільки на місцевому рівні його самостійно вирішити неможливо. Про це свідчить і минулий зимовий період у Генічеську. З цього приводу нещодавно зустрічався з Ігорем Насаликом, Міністром енергетики та вугільної промисловості України», - повідомив Владислав Мангер та звернув увагу на необхідність активізації роботи всіх органів влади місцевого і центрального рівнів.

«Тільки спільними зусиллями можливо вирішити проблему газопостачання в Генічеському районі», – зазначив голова облради.

Відразу ж, голова обласної ради запросив на оперативну робочу нараду Альберта Зангієва, голову правління ПАТ «Херсонгаз», для відпрацювання термінових заходів щодо запобігання надзвичайній ситуації в Генічеському районі.

«Результати роботи хочу побачити вже сьогодні. Я готовий діяти в інтересах наших людей і знаходити для цього всі можливі резерви. Конкретні шляхи врегулювання проблеми можливо знайти у тісній співпраці з Херсонською обласною державною адміністрацією», - резюмував очільник обласної ради.

Анжела ГОЖА

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів