Місячник пожежної безпеки у житлі крокує по районах Херсонщини

Вчора, 7 листопада, у Каланчацькому районі стартував «Місячник пожежної безпеки у житлі». Рятувальники активно підключилися до його проведення.

Отож, не втрачаючи часу вони завітали до Мирнеської школи з метою нагадати дітям Правила пожежної безпеки та закликати дотримуватися їх у повсякденному житті.

У різних класах навчального закладу представники Служби порятунку розповіли школярам про тяжкі наслідки від пожеж та інших надзвичайних подій і ситуацій.

Під час зустрічі були обговорені теми дій у разі пожежі, правила поводження при виявленні вибухонебезпечних предметів, користування електроприладами, іншими засобами обігріву під час опалювального сезону тощо.

Діти залюбки слухали корисну інформацію та задавали питання. По завершенню зустрічі дітям були роздані пам'ятки про безпечну поведінку з вогнем .

Рятувальники радять батькам бути прикладом у дотриманні правил безпеки та дбати про безпеку дітей щоденно. Так, спершу занотуйте дитині у записній книжці номер телефону пожежно-рятувальної служби, а також свою домашню адресу. Вони зможуть скористатися записником, коли забудуть, як викликати пожежників, особливо в стресовій ситуації.

Зберігайте ключі від квартири (будинку) в одному місці. Переконайтеся, що всі члени сім'ї знають, де вони лежать, і вміють ними користуватися. Під час пожежі внаслідок стресу буває дуже тяжко їх знайти, особливо, коли приміщення заповнює отруйний дим та значно підвищується температура повітря.

Варто навчитися користуватися вогнегасниками й іншими первинними засобами пожежогасіння й дотримуватися правил пожежної безпеки в побуті.

ГУ ДСНС України у Херсонській області

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів