Олександр Співаковський про функціонування переміщених ВНЗ

Парламент України 266-ма голосами «за» підтримав справжніх патріотів України, проголосувавши за проект закону України №4718 щодо діяльності вищих навчальних закладів (наукових установ),які були переміщені з тимчасово окупованої території та з населених пунктів на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, у другому читанні та в цілому як закон.

Під час доопрацювання законопроекту до Комітету надійшло 17 пропозицій від народних депутатів, з яких практично всі були враховані.

Висловлюю щиру подяку народному депутату України Олексій Рябчин, який підняв проблему функціонування переміщених ВНЗ та необхідність її законодавчого врегулювання, усім співавторам законопроекту, які представляли майже усі політичні групи, та народним депутатам за результативне голосування.

Вітаю ректорів, науково-педагогічні колективи та студентство усіх переміщених ВНЗ та наукових установ Донеччини та Луганщини з ухваленням цього важливого закону.

Cлава Україні!

Олександр СПІВАКОВСЬКИЙ

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів