На газових об'єктах Білозерського району орудують вандали

На початку листопада у Білозерському районі сталося кілька крадіжок обладнання на газових об'єктах: систем спостереження за діяльністю обладнання, кілька сонячних панелей, які забезпечують з'єднання для оповіщення на випадок аварійної ситуації.

У зв'язку із цим ПАТ Херсонгаз звертається до мешканців населених пунктів, громадськості та місцевих органів влади більш уважніше ставитися до об'єктів газопостачання на території та в межах ваших поселень, адже несвоєчасне реагування на аварійну ситуацію через крадіжку обладнання, може привести до раптового відключення цілого населеного пункту, або кількох у будь-який час доби та пору року, що може нанести значний збиток і навіть призвести до аварії із непередбачуваними наслідками.

Громадяни, які протягом визначено періоду, незаконно заволоділи майном ПАТ Херсонгаз, просимо його добровільно повернути до підприємства із гарантією не розповсюдження інформації про даний випадок у правоохоронних органах.

Обладнання на газових пунктах дуже специфічне і не може бути застосоване у вжитку або продано на брухт.


Прес-секретар ПАТ "Херсонгаз"
Наталія Пятниченко

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів