Прикордонники Херсонського загону відмовили в пропуску 1500 громадянам

За 10 місяців поточного року прикордонники Херсонського загону через державний кордон та адмінмежу (КПВВ «Каланчак» та «Чаплинка») оформили більше 1 мільйона громадян, серед них 53 тисячі іноземців.

Переважна більшість пропускних операцій здійснена через адміністративну межу з тимчасово окупованою територією АР Крим в контрольних пунктах «Каланчак» та «Чаплинка» в обох напрямках. Це майже 930 тисяч осіб, що на 600 тисяч менше ніж минулого року.

Проте є і випадки коли прикордонники вимушені відмовити громадянам в перетині державного кордону чи адміністративної межі. Таких випадків цього року було майже 1500, з них 93% стосувалась іноземних громадян.

Основною причиною не пропуску громадян України є відсутність належно оформлених документів на виїзд дітей. А ось іноземцям прикордонники відмовляли в пропуску, здебільше, через відсутність спецдозволів, невиконання міграційного законодавства та відсутність візи.

Найбільше відмов у пропуску прикордонники Херсонського загону винесли в морських пунктах пропуску. Ось і сьогодні, в одному з Миколаївських портів не пропустили 8 громадян М'янми у зв'язку з тим, що їх держава не ратифікувала конвенцію про посвідчення особи моряка.

Помічник начальника прикордонного загону -
начальник прес-служби
Іван Шевцов

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів