Олена Урсуленко стріляла в Олешківських пісках

Про це секретар Херсонської міської ради Олена Урсуленко розказала на своїй сторінці в соціальних мережах

Херсонська обласна державна адміністрація разом з обласним військовим комісаріатом одні з перших в Україні започаткували щотижневі офіційні навчання з військо-територіальної оборони.

Це важливо, зважаючи на те, що Херсонщина є прикордонною областю і кожен з нас повинен вміти захистити нашу країну, нашу громаду, свою родину. Цієї суботи , 29 жовтня, депутати Херсона теж взяли участь в практичних заняттях формувань територіальної оборони Херсонської області, які проходили в Олешківських пісках.

Це важливий захід для отримання досвіду зі стрільби, знань з надання медичної допомоги, навичок мінно-підривної справи й тактичної підготовки (дії підрозділу в обороні та наступі).

Є розуміння, що потрібна міська програма з військово-територіальної оборони, аби більше жителів Херсона могли пройти таку підготовку. Потрібно і фінасування її. Адже не варто забувати, що на сході України йдуть воєнні дії, - повідомила Олена Урсуленко

P.S. Дякую за можливість взяти участь у навчаннях та відчути гордість за нашу українську армію! Разом ми можемо все! Слава Україні!

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон