Олена Урсуленко привітала херсонських автомобілістів

Секретар Херсонської міської ради Олена Урсуленко привітала з професійним святом працівників автомобільної галузі і дорожнього господарства

Адже це галузь, що визначає розвиток інфраструктури громади і є індикатором комфорту городян. Урочистості відбулися на комунальному підприємстві "Херсонкомунтрансервіс", під час яких говорили про перспективи розвитку транспортної мережі міста.

Адже питання якості надання послуг пасажироперевезень для городян зараз є одним з головних для місцевої влади.

На святкуванні вітали грамотами, подяками міського голови Херсона, депутатського корпусу, керівництва підприємства. Говорили про те, що «Херсонкомунтрансервіс» потребує інвестицій для покращення якості послуг.

Зважаючи на те, що цей перевізник обслуговує 12 маршрутів міста, оновлення рухомого складу є актуальним.

Секретар Херсонської міської ради Олена Урсуленко, вітаючи колектив з професійним святом, підкреслила, що міськрада найближчим часом розгляне питання щодо покращення технічного стану автоперевізника.

«Представники органів місцевого самоврядування Херсона зацікавлені у тому, аби жителі міста отримували якісні послуги з пасажироперевезень, користувались комфортним і сучасним транспортом. Тому депутатський корпус приділяє цьому напрямку багато уваги», - повідомила Олена Урсуленко.

Анна СОКОЛЕНКО

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон