Голова Херсонської облради: Хочу, щоб усе було чесно і справедливо

В останній четвер місяця, згідно плану роботи, голова Херсонської обласної ради Владислав Мангер провів особистий прийом громадян, під час якого розглянув п'ятнадцять питань від тринадцятьох осіб.

«Хочу, щоб усе було чесно і справедливо. Всі питання мають вирішуватися так, як необхідно та буде краще людям, але відповідно до нашого законодавства», – зазначив голова обласної ради Владислав Мангер на початку особистого прийому.

Питання, що виносилися на розгляд, найчастіше стосувалися житлово-комунального господарства: реєстрації та узаконення прав на кімнату в гуртожитку, приватизація квартири, надання матеріальної допомоги в утепленні житла, узаконення добудови до квартири, а також причин збільшення тарифів на оплату комунальних послуг.

Найбільшу увагу викликали питання, пов'язані з порушенням законодавства окремими представниками влади.

Так, до Владислава Мангера звернувся ветеран Другої світової війни. Компетентно та аргументовано він розповів про те, що фермер, який орендує в їхньому селі земельні паї, значно занижує реальну вартість оренди і тримає односельчан в омані, виплачуючи їм копійки, а місцева влада лишається бездіяльною в цьому питанні.

Усвідомлюючи, що для селян виплати за землю наразі є основним джерелом доходів до сімейного бюджету, Владислав Мангер взяв зазначене питання на особистий контроль.

Окрім того, по кожному питанню, яке входить до компетенції обласної ради, громадяни отримали юридичну консультацію та рекомендації до подальших дій.

А щодо питань, які вимагають доопрацювання, голова обласної ради дав доручення направити запити до облдержадміністрації.

Анжела ГОЖА

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів