Газовий дефіцит виник через... шторм

У курортному Генічеську почалися перебої... з постачанням блакитного палива. Ще влітку на Стрілковському газовому родовищі через надлишок споживання перекрили дві з трьох свердловин, зменшивши подачу газу з 65 до 30 тисяч кубометрів на добу.

Та тільки-но прийшли холоди і споживачі масово увімкнули опалювальні котли, газу одразу почало не вистачати. Виникла потреба знову запустити додаткові свердловини на шельфі Азовського моря. Але бригадам, які їх обслуговують, просто не вдалося туди дістатися — високі хвилі перешкоджали причалюванню катерів.

Міський голова Генічеська Олександр Тулупов повідомив кореспонденту «Голосу України», що автоматика відключила від газу чотирнадцять житлових багатоповерхівок (понад шістсот споживачів). Нині родини в них обігріваються за рахунок електрокамінів, але це також не панацея — можливе перевантаження мереж.

Останні події в Генічеську дуже настрахали власників квартир та будинків, котрі не обладнані твердопаливними котлами. Коли вже перебої із газом почалися до настання морозів, то що буде, коли на Приазов'ї запанує справжня холоднеча, гадають мешканці курортного міста. І владі нічого їм запропонувати, окрім графіка обмеження постачання газу (про його запровадження «Голос України» уже раніше писав). Адже трубопровід для з'єднання локальної газової мережі району із національною газотранспортною системою протягом року так і не збудували. А від нерозпорядливості чиновників потерпають прості люди.

"Голос України"

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон