Співаковський про вибори ректора Херсонського аграрного університету

Сьогодні, 25 жовтня на телеканалі «Скіфія» народний депутат України, перший заступник голови Комітету ВР з питань науки та освіти Олександр Співаковськийвперше публічно прокоментував ситуацію із виборами ректора Херсонського аграрного університету.

Як відомо, вибори керівника цього вищого навчального закладу фактично перетворилися на тривалий виборчий марафон, бо жоден із претендентів ніяк не може набрати необхідної кількості голосів.

На думку О.Співаковського, така ситуація є результатом недосконалості прийнятого два роки тому Закону «Про вищу освіту»:

«Таку ситуацію ми маємо не лише в Херсонському аграрному університеті, а й у Харківському національному (університеті – ред.) радіоелектроніки, Національному авіаційному університеті і так далі.

Про що це говорить? Що законопроект, яким так хвасталися наші реформатори, – Закон «Про вищу освіту», який прийняли два роки тому, – він не працює. Бачите: конфлікт за конфліктом, конфлікт за конфліктом.

А це означає, що незбалансований закон, непродуманий до кінця закон. Закон, який не виконується», – зазначив він. Саме тому, на переконання нардепа, не можна зараз, таким же поспіхом, приймати базовий закон «Про освіту», інакше – його спіткає така ж участь.

«Кажуть, що Співаковський затримує базовий Закон «Про освіту». Я не затримую, абсолютно. Я просто хочу, щоб цей закон був прийнятий так, щоб: по-перше, його сприймало суспільство, а, по-друге, він був продуманим. Щоб наслідки його імплементації привели до того, що освітнє середовище дійсно підніметься на такий рівень, який забезпечить якісну освіту тут, у нас, в Україні», – пояснив він свою позицію.

Прес-служба народного депутата
Олександра Співаковського

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів