На Херсонщині об'єднуються громади

Представники громад та Херсонської ОДА сьогодні беруть участь у офіційному запуску програми DOBRE – "Децентралізація приносить кращі результати та ефективність" в Україні. Відкрив захід Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

Під час підходу до херсонських стендів Володимир Гройсман відзначив, що наша область стала одним з перших регіонів, хто запустив процес децентралізації. Нагадаю, що Кочубеївська громада розпочала його ще до офіційного старту реформи.

До речі, віце-прем'єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко під час діалогу з головою цієї громади Іваном Дударем поцікавився, як він переконує скептиків в користі децентралізації.

Іван Іванович не розгубився і запевнив, що переконати їх можуть лише практичні речі – відремонтовані дороги, якісне водопостачання, полагоджені школи та садочки. Судячи зі стану справ в його громади – там скептиків майже немає.

Відразу три майбутні об'єднані територіальні громади – Кочубеївська, Музиківська та Асканійська - залучені до програми DOBRE.

Результатом залучення трьох херсонських громад до міжнародного фінансування стануть нові інфраструктурні об'єкти в сільській місцевості та розвиток цих територій.

Програма допоможе громадам поліпшити якість державних послуг, пожвавити місцеву економіку, боротися з корупцією, а також покращити можливості для участі людей у розвитку громад.

Це стало можливим завдяки меморандуму укладеному між Херсонською ОДА та Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) під час інвестиційного форуму «Таврійські горизонти», який відбувся у Новій Каховці 30 вересня.

Дмитро БУТРІЙ

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон