Андрій Гордєєв: Ситуацію у Генічеську тримаємо на контролі

Підключення до теплопостачання у м.Генічеськ ускладнилося через складні погодні умови. Спеціалісти ПрАТ «Пласт» не можуть дістатися до видобувних платформнад газовими свердловинами та збільшити потужності газовидобувних свердловин біля Арабатської стрілки.

На даний час, у зв'язку із аварійним відключенням, що обумовлене падінням тиску в газопроводі, без газопостачання залишаються 665 абонентів м.Генічеська.

З метою врегулювання ситуації у Генічеському районі та координації всіх служб і відомств на Херсонщині створено оперативний штаб під керівництвом в.о. заступника голови ОДА Олександра Адамчика.

Голова ОДА Андрій Гордєєв запевнив, що найближчим часом видобуток із газових свердловин у Генічеському районі буде збільшено:

"Ситуацію у Генічеську тримаємо на контролі. Мій заступник Олександр Адамчик зранку виїхав у Генічеський район, де створено оперативний штаб. Проблему дефіциту газу буде вирішено, щойно припиниться шторм в Азовському морі, – заявив очільник області.

- Ми захищаємо перед Адміністрацією Президента України і Кабінетом Міністрів необхідність розробки проекту будівництва газопроводу, який поєднає Генічеськ із центральною газотранспортною мережею України.

Реалізація такого проекту дозволить газифікувати п'ять районів області одночасно та уникнути подібних аварійних ситуацій назавжди,зауважив Андрій Гордєєв.

P.S. Нагадаємо, що Генічеський район втратив доступ до газового сховища через анексію Криму та отримує газопостачання безпосередньо від свердловин біля Арабатської стрілки, оскільки не приєднаний до газової системи України.

Місто та район користуються тим газом, який видобувається на Арабатській стрілці та відразу подається споживачам. Видобуток газу на свердловинах у с. Стрілковому в літній час традиційно зменшується через сезонне зниження споживання газу.

А планове збільшення потужностей свердловин, заплановане на даний час, співпало із різким погіршенням погодних умов – штормом в Азовському морі.

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон