У Херсоні пройде тренінг-програма для лікарів

Запрошуємо вас 27 жовтня о 8:30 відвідати Всеукраїнську тренінг-програму для лікарів «Мистецтво лікування: експрес-курс професійного вдосконалення».

Захід організований Всеукраїнською громадською організацією «Асоціація превентивної та антиейджинг медицини» за підтримки Департаменту охорони здоров'я Херсонської обласної державної адміністрації та Управління охорони здоров'я Херсонської міської ради.

Одноденний тренінг для лікарів навчить виявляти у пацієнтів фактори ризику хронічних захворювань і вживати своєчасних заходів для їх нейтралізації. Захід складатиметься з практичної і теоретичної частини.

Під час практичної частини тренінгу(8:30-11:00) просто під час заходу лікарі та представники ЗМІ матимуть змогу безкоштовно пройти обстеження для оцінки індивідуального серцево-судинного ризику, визначити рівень глюкози в крові, щільність кісток, вміст жирової тканини та артеріальний тиск.

Також проводитимуться майстер-класи із дослідження функції зовнішнього дихання за допомогою спірометрів та юлайзеротерапії.

Теоретична частина тренінгу(9:00-19:00) включатиме лекції на актуальні теми провідних українських вчених-медиків різних спеціальностей. Учасники тренінгів отримають важливу інформацію щодо профілактики хронічних захворювань від медичних науковців топ-рівня, матимуть змогу поспілкуватися з ними в режимі діалогу.

Формат заходу також дозволить представникам преси взяти інтерв'ю у світил медичної науки.

Адреса проведення тренінгу: просп. Ушакова, 2, (Туристичний комплекс «Фрегат»)

Прес-центр "Медицина"

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон