В Новій Каховці відбулася зустріч з волонтерами

У рамках акції «Милосердя» серед вихованців Центру спорту, туризму та екскурсій «Данапріс» було організовано проведення конкурсу малюнків «Моя мирна Україна».

Свої думки, відчуття та побажання діти зобразили саме у своїх роботах, які передали на зустрічі з волонтерами для учасників АТО.

На захід були запрошені волонтер Міністерства оборони Ольга Данілова та її помічники.

На жаль, у цей день Ольга була у відрядженні, тому до школярів завітали її помічники Катерина Котлярова та Олег Слива.

Гості розповідали про події на сході України, про нелегку працю волонтерів, які допомагають нашим військовим у зоні АТО.

Волонтери проводять велику роботу, долають далекі та не завжди безпечні відстані на сході України, допомагають нашим бійцям продуктами харчування, одягом, взуттям, медикаментами, оргтехнікою та ін.

Гості наголосили на тому, що саме молоде покоління повинне виховуватись у дусі патріотизму, любові та поваги до України, своїх рідних та близьких, збереження традицій та звичаїв. Саме молоде покоління і є майбутнім нашої держави.

Після спілкування з гостями діти вручили свої малюнки, які волонтери відвезуть нашим воїнам, щоб хоч трохи зігріти їхні серця та душі.

"Нова Каховка онлайн"

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів