Урок в школі “Майбутнього пенсіонера”

Одним із пріоритетних напрямків роботи управління Пенсійного фонду України в місті Херсоні є робота з майбутніми пенсіонерами.

За розписом занять, 20 жовтня 2016 року, заступник начальника управління Фонду Тетяна Соболєва провела консультацію та практичне заняття із представниками Херсонського кооперативного економіко-правового коледжу, МКП "Херсонелектротранс", ДЗ "Відділкова лікарня станції Херсон ДП "Одеська залізниця", МКП "ВУВКГ м. Херсона".

Фахівець Пенсійного фонду роз'яснила присутнім про те, що за рік до виповнення пенсійного віку вони можуть звернутися до сектору по роботі з майбутніми пенсіонерами управління (каб. 117) та отримати кваліфіковану консультацію, оформити справу "Майбутнього пенсіонера", одержати, у разі необхідності, практичну допомогу, у витребуванні довідок про заробітну плату й іншу інформацію щодо порядку оформлення та надання необхідних документів для призначення пенсії.

Також заступник начальника управління розповіла про можливість добровільної участі херсонців у системі загальнообов'язкового державного соціального страхування. Наголосила на необхідності отримання легальної заробітної плати, від чого безпосередньо залежить тривалість страхового стажу та розмір пенсії. Нагадала про те, що в управлінні ведеться щоденний прийом у залах обслуговування громадян, працює телефонна "гаряча лінія" та Skype-відео зв'язок, тож звернувшись до управління громадяни завжди отримають необхідні консультації з будь-яких питань пенсійного забезпечення.

Управління Пенсійного фонду України в місті Херсоні

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон