Мангер займається проблемою газопостачання Генічеська

Для вирішення проблемних питань газопостачання для Генічеського району голова Херсонської облради Владислав Мангер та нардепи від Херсонщини ініціюють прийняття відповідної постанови Кабміну

Сьогодні, 20 жовтня голова Херсонської обласної ради Владислав Мангер, перебуваючи у відрядженні в Києві, зустрівся з Міністром енергетики та вугільної промисловості України Ігорем Насаликом.

На зустрічі обговорювалися термінові заходи, які необхідно вжити для вирішення питання щодо газопостачання у Генічеському районі Херсонської області.

Зокрема, йшлося про прийняття відповідної постанови Кабінету Міністрів України, яка дасть можливість розпочати роботи з будівництва газової перемички для транспортування газу до Генічеського району.

Як відзначив Владислав Мангер, вирішити проблему на місцевому рівні, зусиллями лише підприємств і органів влади районної та обласної ланок, наразі неможливо.

Місцева влада регулює питання в оперативному режимі, за рахунок відпрацювання схем, що дозволяють тримати ситуацію під контролем, населенню надається можливість отримання «теплих кредитів» для встановлення альтернативних котлів тощо.

Проте, вирішити питання можна шляхом перекачки газу з магістрального газопроводу до міста Генічеськ.

Оперативне прийняття Кабінетом Міністрів України відповідної постанови дасть можливість ПАТ «УКРТРАНСГАЗ» розпочати будівельні роботи та виконати їх до настання критично низьких температур зовнішнього повітря, що, в свою чергу, дозволить забезпечити майже 60 тисяч мешканців району газом і теплоносієм.

Як повідомив Владислав Мангер, відповідне звернення щодо прийняття Кабінетом Міністром України такої постанови сьогодні підписано всіма без винятку народними депутатами від Херсонщини та направлено на ім'я Прем'єр-міністра В.Гройсмана.

Анжела ГОЖА

P.S. Нагадаємо, на позачерговій сесії обласної ради депутати прийняли звернення до Президента України та Прем'єр-міністра щодо ситуації з газопостачанням у Генічеському районі Херсонської області.

Також 12 жовтня голова обласної ради Владислав Мангер взяв участь у роботі XVI сесії Генічеської районної ради. Під час спілкування з депутатами районної ради голова облради запевнив громаду Генічеського району, що питання газопостачання відпрацьовується.

«Ніхто не залишить Генічеськ, який є форпостом України, сам-на-сам з цією проблемою. Ви – наше обличчя, ви – наша передова, і питаннями Генічеська ми будемо займатися першочергово", – сказав Владислав Мангер.

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів